Batıhan Beach Resort

Batıhan Beach ResortBatıhan Beach Resort Otel, Kuşadası otelleri arasında en merkezi yerde bulunur. Tatil denildiğinde İzmirlilerin akıllarına Kuşadası ve Çeşme gelir. Kuşadası’nda ise Batıhan Beach Resort Otel. Unutamayacağınız bir tatil için Batıhan Beach Resort Otel size kapılarını açıyor!

Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası gerek İzmir ve çevresinde yaşayanlar gerekse tüm Türkiye için yaz aylarının gözde tatil cenneti Kuşadası’nda tercih edilmesi gereken bir otel. Batıhan Beach Resort Otel, Kuşadası sevenler tarafından her sene dolup taşıyor, siz de Batıhan Beach Resort Otel de tatil yapanlardan biri neden olmayasınız? Resort otel seçenekleri arasında yer alan Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası gerek eğlence hayatı gerekse turistlerin memnuniyetini öncelikli olarak değerlendirmesi ile ziyaretçilerinden de tam not alıyor. Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası, imajı da gayet olumlu olan bir otel. Ege sahilinde Kuşadası’nın en güzel bölgelerinden birinde kurulan ve Kuşadası otelleri arasında yer alan Batıhan Beach Resort, tatilinizi geçirmeniz için sizleri bekliyor. Ekonomik tatil için Batıhan Beach Resort, Kuşadası otelleri arasında tercih edebileceğiniz alternatifler arasında belki de en iyisi!

Tatillerinizde damak tadınıza da önem veriyorsanız Batıhan Beach Resort Otel hem ruhunuza hem bedeninize hitap edecek ayrıntılarla dolu.

Kuşadası’nda Batıhan Beach Resort Otel'de tatil yaparken zengin Ege mutfağından da istifade etmenizi öneririz. Özellikle salata çeşitlerini, zeytinyağı ile yapılan türlü ot yemeklerini tatmadan Batıhan Beach Resort Otel'den ayrılmayın. Her ne kadar Batıhan Beach Resort Otel bünyesinde çeşitli mutfaklardan lezzetli örnekler bulabilme şansınız olsa da, tercihinizi ege yemeklerinden yana kullanmanız hem yaz sıcaklarında doğru beslenmeniz hem de tatilinizi geçirdiğiniz yörenin mutfağını tanımanız açısından güzel olacaktır.


Batıhan Beach Resort Konumu


Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası ılıca mevkiindedir. Terminale uzaklığı sadece 6 kilometredir. Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası, Adnan Menderes hava limanına 75 kilometre mesafededir. Her ne kadar Batıhan Beach Resort şehir merkezine uzak tatil köyü olarak değerlendirilse de, merkezi yerlere olan ulaşım kolaylığı ile size merkezden uzak bir yerdeymişsiniz hissini uyandırmıyor. Böylece kendinizi doğayla iç içe hissederken ihtiyacınız olduğu takdirde merkezi yerlere ulaşmada zorluk yaşamayacağınızı bilmek, tatilinizi iç rahtlığıyla sürdürmenizi sağlıyor. Bu nedenle de merkezi yerlere ulaşım kolaylığı bulunan oteller her zaman bir adım ileride oluyor. Batıhan Beach Resort Otel'de bunlardan biri.


Batıhan Beach Resort Özellikleri


Batıhan Beach Resort denize sıfırdır. Yani ister havuza ister denize girebilir, Batıhan Beach Resort bünyesinde tatil yaptığınız sürece keyfinizce vakit geçirebilirsiniz. Batıhan Beach Resort, kültür turizmine de önem vermektedir. Batıhan Beach Resort bünyesinde düzenlenen tarihi yerlere gezi ve yine Batıhan Beach Resort Otel ile serbest şehir turlarına katılmak mümkündür. Batıhan Beach Resort,  çocuklarıyla birlikte tatil yapan aileleri de düşünüyor. Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası aileleriyle gelen çocuklar için özel çocuk klubü ile gece ve gündüz animasyonları ile tatilinizi güzelleştiriyor.

Kuşadası otelleri içerisinde Batıhan Beach Resort yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerce tercih ediliyor. Batıhan Beach Resort, milli ve dini bayramlar öncesinde özel kampanyalarla indirimler düzenleyerek ucuz tatil, ekonomik otel arayan tatilcilere de hizmet vermeyi hedefliyor. Ailenizi de kapsayacak bir tatil için Batıhan Beach Resort tam size göre.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !