Butik Otel

Butik OtelButik otel nedir, Butik otel ne demektir gibi sorularınızın tanımlarını bulacağınız yazımızda, sizlere tatilleriniz de değerlendirmeniz üzere butik oteller önereceğiz. Butik otel ne demek diye düşünüyorsanız, butik otel ne demek sorunuzun en doğru cevabını yazımızda bulabileceğinizi söylemek istiyoruz. Sizlere butik otel ne demek tanımının dışında butik otel nedir ve nerelerde bulunur gibi detayları da aktaracağız. Öncelikle turizm bakanlığınca resmi olarak tanımlanan butik otel tanımını sizlere aktarmak istiyoruz. Ancak öncesinde bilmelisiniz ki, butik otel işletmeleri Türkiye de her il de özellikle de tatil beldelerinde çokça vardır. Size uygun bir butik hotel için, butik otel nedir ve Butik otel ne demek sorularınızın yanıtları ile yazımıza devam ediyoruz.


Butik otel ne demek? Butik otel nedir, ne değildir?


Butik otel tanımında, turizm bakanlığınca tanımlanan özellikler arasında hizmet personellerinin profesyonel, eğitimli insanlardan oluşması ve tesisin lobi ve odalarda konfora yer vermesinin gerekliğine özellikle değinilmiştir. Lobi de ve ortak kullanım alanlarında son derece lüks bir mimarı olması gerekir. En az 10 oda bulunması gereken butik oteller, temizlik titizlik ve kaliteden taviz vermeyen hizmet anlayışına sahip olmalıdırlar. Ülkemizde özellikle Kuşadası otelleri içerisinde temiz, beş yıldızlı otellere taş çıkaracak butik oteller bulunmaktadır. Butik otel nedir diye sormaya devam ediyorsanız size ne olmadığını söyleyerek fikir sahibi olmanızı sağlamak isteriz. Butik oteller bir tatil köyü değildir. Komplex bir tesis değildir. Küçük, şirin, kaliteli tesislerdir. Her ne kadar modern dizayn da olmasalar da butik otel konseptleri her bir butik otel de farklıdır. Butik oteller, işletme özellikleri arasında oda konforunu ön planda tutarlar. Butik otel ne demek ve butik otel nedir sorularınızın cevabını aramaya devam ediyoruz.


Butik otel ne demek?


Butik otel nedir sorunuzun en kısa ve en öz cevabını sizlere veriyoruz, butik otel her şeyi ile sizi rahat ettirmeyi amaçlayan küçük ölçekli otellerdir. Hem personellerinin kaliteli oluşu hem de misafirlerinin elit oluşu ile butik otel tesisler her zaman ayrıcalıklı konaklama yerleridir. Tatil yapmak için seçtiğiniz şehir de bulunan butik oteller arasından size uygun konsepte bir butik otel bulmanız hiç de zor olmayacaktır. Butik otel ne demek ve butik otel nedir gibi sorularınızın yanıtını yazımızdan aldığınızı düşünerek, neden butik otel tercih edilmeli Butik otel ayrıcalıkları nelerdir gibi sorularınızı, yazımızın devamında  yanıtlamak istiyoruz.


Butik otel neden tercih edilmelidir?


* Butik otel işletmeleri kendinizi evinizde hissedeceğiniz, rahat ve konforlu odalara sahiptir.
* Personeli ve mimarisi ile sıcak bir atmosfere sahiptir.
* Lüks fakat hesaplıdır. Kaliteli bir tatili ekonomik bir şekilde yaşamanıza imkan tanıyan tesislerdir.
İşte size butik otel tanımımız. Tatilinizde büyük, 5 yıldızlı lüks oteller yerine butik otelleri tercih ederek tatilinizin çok daha samimi bir ortamda geçmesini sağlayabileceğinizi lütfen unutmayın. Butik otel işletmeleri mutlu bir tatil için sizi bekliyor.
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !