Pigale Beach Resort

Güneş ışınlarının denize yansıdığı, harika kumsalların bir inci kolye misali sahile sıralandığı, mavinin her tonunu içinde barındıran Kuşadası, Kuşadası otelleriyle karşılıyor sizleri.
Kuşadası otelleri arasında harika konumuyla Kuşadası Bayraklıdede mevkiinde sizlere hizmet etmekte olan Kuşadası Pigale Beach Resort muhteşem manzarasıyla sizleri Kuşadası’nın en güzel bölgesinde ağırlar. Kuşadası Pigale Beach Resort Adnan Menderes havalimanına 65, terminale ise 3 kilometre mesafededir. Evinizden uzaklaşabilirsiniz ama Kuşadası Pigale Beach Resort de en az eviniz kadar rahat eder, teknolojiden de uzak kalmazsınız. Kuşadası Pigale Beach Resort de bulunan kablosuz internet ile hem tatil hem de iş yapabilirsiniz.
Kuşadası Pigale Beach Resort erken rezervasyondan yararlanabilir kendinize istediğiniz bir zaman diliminde daha uygun fiyatlarla tatil keyfi yaşatabilirsiniz. Yemyeşil ormanların arasından, masmavi serin suların içine atlar tüm yılın yorgunluğunu bembeyaz köpüklerde bırakırsınız. Dilerseniz Kuşadası Pigale Beach Resort de açık havuzu da kullanabilir, tadından vazgeçemeyeceğiniz tatillere imza atarsınız. Resort Pigale Beach Kuşadası otelleri arasında herşey uygulamasıyla sizlere hizmet etmekte olup, Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği servisleri dışında geç kahvaltı, Pankek servisi, çay saati, ve gece çorbası servisleride mevcuttur. Özellikle gece acıkanlardansanız Kuşadası Pigale Beach Resort de en çok gece çorbası servisini beğeniceğinizden emin olabilirsiniz.
Kuşadası Pigale Beach Resort de günün yorgunluğunu buz gibi içecekler tadarak Lobby bar, Snack bar ve Pool bar da atabilir güne kaldığınız yerden günbatımını izleyerek devam edebilirsiniz.
Kuşadası Pigale Beach Resort de yemyeşil doğayla iç içe bir tatil yapabilir masa tenisi, bilardo, voleybol veya basketbol oynayabilir, havuz başındaki su kaydıraklarında gün boyu eğlenebilirsiniz. Kuşadasi Pigale Beach Resort de harika tatiller sizleri bekliyor. Kuşadasi Pigale Beach Resort de sizlere iyi tatiller dileriz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !